پیام فرستادن
خانه

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.

نمایه شرکت

چین Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. نمایه شرکت 0

4Showroom.jpg

 

Weilong Textile CO.، LTD در سال 1984 یافت شده است ، در Gaohai Industrial ، Danzao Town ، Nanhai ، Foshan ، Guangdong با مساحت 35000㎡ واقع شده است.شرکت ما بیش از 30 سال در تولید پارچه جین تخصص دارد.ما مجهز به ماشین آلات پیشرفته و کارگران توانمندی هستیم که به ما امکان می دهد یک شرکت بزرگ با ادغام جستجو ، تولید و فروش باشیم.حجم فروش سالانه ما می تواند به 20،000،000 متر برسد.

 

علاوه بر این ، شرکت ما یک تیم قدرتمند برای تولید و فروش دارد.ما اصرار داریم که "خدمات با کیفیت و خوب" را دنبال کنیم و سعی می کنیم محصولات بیشتری ایجاد کنیم تا روند مد را دنبال کنیم و نیاز بازار فعلی را برآورده کنیم.علاوه بر این ، همه کارمندان Weilong از روحیه خوبی برای همکاری و خدمت برخوردار هستند ، بنابراین ما می توانیم بهترین خدمات قبل از فروش و خدمات پس از فروش را به شما ارائه دهیم.

 

در یک کلام ، همکاری با شما خوشحال کننده است ، ما قول می دهیم بهترین ها را به شما ارائه دهیم و امیدواریم که در آینده بتوانیم همکاری و توسعه برنده داشته باشیم. 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Weilong Textile CO.، LTD در سال 1984 یافت شده است ، در Gaohai Industrial ، Danzao Town ، Nanhai ، Foshan ، Guangdong با مساحت 35000㎡ واقع شده است. شرکت ما بیش از 30 سال در تولید پارچه جین تخصص دارد. ما مجهز به ماشین آلات پیشرفته و کارگران توانمندی هستیم که به ما امکان می دهد یک شرکت بزرگ با ادغام جستجو ، تولید و فروش باشیم. حجم فروش سالانه ما می تواند به 20،000،000 متر برسد.

 

 

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : ما

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 18000000-22000000

سال تاسیس : 1984

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. گواهینامه ها چین Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. گواهینامه ها چین Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. گواهینامه ها چین Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. گواهینامه ها