خانه

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.

نمایه شرکت

چین Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. نمایه شرکت 0

4Showroom.jpg

 

Weilong Textile CO.، LTD در سال 1984 یافت شده است ، در Gaohai Industrial ، Danzao Town ، Nanhai ، Foshan ، Guangdong با مساحت 35000㎡ واقع شده است.شرکت ما بیش از 30 سال در تولید پارچه جین تخصص دارد.ما مجهز به ماشین آلات پیشرفته و کارگران توانمندی هستیم که به ما امکان می دهد یک شرکت بزرگ با ادغام جستجو ، تولید و فروش باشیم.حجم فروش سالانه ما می تواند به 20،000،000 متر برسد.

 

علاوه بر این ، شرکت ما یک تیم قدرتمند برای تولید و فروش دارد.ما اصرار داریم که "خدمات با کیفیت و خوب" را دنبال کنیم و سعی می کنیم محصولات بیشتری ایجاد کنیم تا روند مد را دنبال کنیم و نیاز بازار فعلی را برآورده کنیم.علاوه بر این ، همه کارمندان Weilong از روحیه خوبی برای همکاری و خدمت برخوردار هستند ، بنابراین ما می توانیم بهترین خدمات قبل از فروش و خدمات پس از فروش را به شما ارائه دهیم.

 

در یک کلام ، همکاری با شما خوشحال کننده است ، ما قول می دهیم بهترین ها را به شما ارائه دهیم و امیدواریم که در آینده بتوانیم همکاری و توسعه برنده داشته باشیم. 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Weilong Textile CO.، LTD در سال 1984 یافت شده است ، در Gaohai Industrial ، Danzao Town ، Nanhai ، Foshan ، Guangdong با مساحت 35000㎡ واقع شده است. شرکت ما بیش از 30 سال در تولید پارچه جین تخصص دارد. ما مجهز به ماشین آلات پیشرفته و کارگران توانمندی هستیم که به ما امکان می دهد یک شرکت بزرگ با ادغام جستجو ، تولید و فروش باشیم. حجم فروش سالانه ما می تواند به 20،000،000 متر برسد.

 

 

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : ما

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 18000000-22000000

سال تاسیس : 1984

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%